52.
99
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve producten

Productomschrijving

  • Bosch 18V accu+lader set voor het 'Power for All' accuplatform, waarbij 1 accu toepasbaar is op het gereedschap uit het 'power for all' accuplatform van Bosch, maar ook o.a. Gardena en Gloria
  • Laadtijd van deze set tot 100% (2.5Ah) accu is +/- 1uur
  • 3 jaar garantie

Bosch

18 V Lithium-Ion accu + oplader voor alle gereedschappen van het Power for ALL 18-Volt-systeem uit het segment Home & Garden. Lange looptijd voor alle klussen dankzij een accucapaciteit van 2,5 Ah. „Ready to Go”-functie: gereed voor gebruik na een oplaadtijd van 40 minuten met een lading van 80%. Lange acculevensduur door intelligent laadproces. Eén accu voor alle – passend voor alle doe-het-zelf- en tuingereedschappen van het Power for ALL 18-Volt-systeem. Oplader kan flexibel worden gecombineerd met alle 14,4-Volt-/18 V accu's van Bosch.

Wat is een Accu platform?

Eén accu die je kan gebruiken voor al je Elektrisch (Tuin)Gereedschap, dat is het idee achter een Accu platform. Door gebruik te maken van één accu bespaar je geld, je hoeft namelijk geen accu meer bij de andere machines te kopen. Je klikt eenvoudig de accu van het ene apparaat op het andere. Zo ben je bijvoorbeeld aan het boren, haal je de accu eraf en plaats je hem vervolgens op je heggenschaar om de heg te snoeien.

Voordelen van een Accu platform

  • Door te kiezen voor een Accu platform bespaar je geld bij de volgende aankoop, je hoeft dan namelijk geen accu meer aan te schaffen!
  • Binnen het juiste accu platform zijn de accu’s universeel uitwisselbaar. Hierdoor is het Plug & Play tussen al het gereedschap en tuingereedschap van hetzelfde merk en uiterst gebruiksvriendelijk
  • Met het accu platform heb je slechts één soort accu nodig voor diverse apparatuur, waardoor je geen aparte accu voor ieder apparaat hoeft te verbruiken!
Lees meer

Specificaties

Product
Productnummer 604485
EAN 3165140865524
Gewicht product 330 gr
Type(nummer) 18 V Starter Set
Merk Bosch
Algemeen
Type Accu/batterij
CE gecertificeerd Ja
Technische kenmerken
Overlaadbeveiliging Ja
Snellaad functie Ja
Min. voltage 14.4 Volt
Vermogen 2.5 Ah
Accu
Voltage 18 Volt
Accuplatform Ja
Onderdeel accu platform Bosch Power for All systeem
Bekijk alle specificaties

Klantreviews

19 klantreviews
5 sterren
16 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
1 review
2 sterren
0 reviews
1 ster
1 review
Meeste sterren klantreviews
5/5
Accu bij de bladblazer
Sterke accu Ook bruikbaar op andere Bosch apparaten
Paultje
3 augustus 2022
5/5
sterk zat
2.5 ah is sterk zat voor af en toe gebruik , en laad snel op
leon
6 juni 2022
5/5
Goede accu
Prima accu voor een uitstekende prijs. Gaat lang mee en laadt snel op.
Kez
7 januari 2022

Recent bekeken