KARWEI tafellamp Iven brique 49xø30cm
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, zaterdag 30 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Zachte lichtverspreiding door stoffen kap
- Formaat van 49 x 30 cm
- Keramische voet voor stabiele basis
- Geschikt voor E27 lichtbron
De KARWEI tafellamp Iven brique 49xØ30 cm brengt een zacht en gelijkmatig licht in de ruimte door de stoffen kap die het licht verspreidt. Hierdoor ontstaat een rustig lichtbeeld dat prettig werkt op een dressoir, bijzettafel of nachtkastje. De lamp zorgt voor een duidelijk lichtpunt zonder dat het licht fel wordt.
De lamp heeft één E27 fitting en is geschikt voor een lichtbron tot maximaal 40W. Je kiest zelf de lichtbron, waardoor je de lichtsterkte en uitstraling afstemt op jouw ruimte. Met een hoogte van 49 cm en een diameter van 30 cm heeft de lamp een formaat dat goed tot zijn recht komt in verschillende interieurs.
De combinatie van stof/textiel en keramiek zorgt voor een stevige uitvoering. Met een snoer van 180 cm en een schakelaar bedien je de lamp eenvoudig. Geschikt voor binnenshuis gebruik (IP20).
Klantreviews
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 258137 |
| EAN | 8711297092846 |
| Gewicht product | 2510 gr |
| Hoogte product | 490 mm |
| Lengte product | 300 mm |
| Breedte product | 300 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie