KARWEI wandlamp Mike zwart 17x15x19,5 cm
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, dinsdag 2 juni in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Draaibare kap voor gericht licht
- Compact formaat 17 x 15 x 19,5 cm
- Met snoer en stekker flexibel te plaatsen
- Geschikt voor E27 lichtbron
De KARWEI wandlamp Mike zwart 17x15x19,5 cm zorgt voor een gericht lichtpunt dat je eenvoudig afstemt op de ruimte. Door de draaibare kap richt je het licht precies waar je het nodig hebt, bijvoorbeeld op een leesplek of een deel van de kamer. Zo ontstaat een duidelijk lichtaccent dat functioneel inzetbaar is.
De lamp heeft één E27 fitting en is geschikt voor een lichtbron tot maximaal 40W. Je kiest zelf de lichtbron, waardoor je de lichtsterkte en uitstraling aanpast aan jouw ruimte. Met een formaat van 17 cm hoog, 15 cm breed en 19,5 cm diep blijft de lamp compact en goed in balans op de wand.
De metalen uitvoering zorgt voor een stevige basis en dankzij het snoer van 180 cm met stekker plaats je de lamp flexibel in de ruimte. De lamp is geschikt voor binnenshuis gebruik (IP20) en eenvoudig te bedienen via een schakelaar.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 528707 |
| EAN | 8711297400283 |
| Gewicht product | 1980 gr |
| Hoogte product | 170 mm |
| Lengte product | 195 mm |
| Breedte product | 150 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie