KARWEI wandlamp Luna grijs 20,5x22,5x15 cm
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, zaterdag 30 mei in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Gericht licht voor wand en leesplek
- Compact formaat 20,5 x 22,5 x 15 cm
- Met snoer en stekker te plaatsen
- Geschikt voor E27 lichtbron
De KARWEI wandlamp Luna grijs 20,5x22,5x15 cm zorgt voor een zichtbaar lichtpunt dat je eenvoudig in de ruimte toepast. Door de vorm van de kap wordt het licht duidelijk naar voren gebracht en deels verspreid, wat deze lamp geschikt maakt voor bijvoorbeeld naast een bed of bij een zitplek. Zo creëer je een praktisch en herkenbaar lichtaccent.
De lamp heeft één E27 fitting en is geschikt voor een lichtbron tot maximaal 40W. Je kiest zelf de lichtbron, waardoor je de lichtsterkte en uitstraling afstemt op jouw ruimte. Met een formaat van 20,5 cm hoog, 22,5 cm breed en 15 cm diep heeft de lamp een duidelijke aanwezigheid aan de wand.
De metalen uitvoering zorgt voor een stevige basis en dankzij het snoer met stekker plaats je de lamp zonder vaste aansluiting. Met de schakelaar bedien je de lamp eenvoudig. Geschikt voor binnenshuis gebruik (IP20).
Klantreviews
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 545943 |
| EAN | 8711297426184 |
| Gewicht product | 450 gr |
| Hoogte product | 205 mm |
| Lengte product | 150 mm |
| Breedte product | 225 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie