Philips LED kogel E14 40W 2 stuks mat niet dimbaar
Prijs: 12.49 euro
1+1 gratis
1+1 gratis op bijna alle Philips LED lichtbronnen Philips Hue, combineren mogelijk, bij aankoop van 2 stuks ontvang je 50% korting op deze 2 artikelen
Aanbieding nog 6 dagen geldig
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Maximale lichtsterkte:470 lm
- Lampfitting:E14
- Wattage lichtbron:4 Watt
- Lichtkleur:Warm wit
Vervang uw oude kleine kogellamp met een nieuwe energiezuinige Philips LED-lamp, met warmwit licht. Deze lampen verbruiken circa 80% minder energie dan traditionele lampen dankzij de nieuwste energiezuinige LED-technologie en ze gaan tien keer langer mee. Met EyeComfort, voor licht dat aangenaam is voor uw ogen. Deze lampen hebben een E14-fitting, en passen dus in de meeste lampen met kleine fitting.
Klantreviews
12 klantreviews
5 sterren
7 reviews
4 sterren
4 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
1 review
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Geven goed licht
Geven goed licht, verbruiken als t goed is niet veel stroom
Frank
29 september 2024
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 153339 |
| EAN | 8718699777715 |
| Gewicht product | 36 gr |
| Hoogte product | 82 mm |
| Lengte product | 45 mm |
| Breedte product | 45 mm |
| Merk | Philips |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.