Philips LED kogel E27 40W mat niet dimbaar
Prijs: 7.99 euro
1+1 gratis
1+1 gratis op bijna alle Philips LED lichtbronnen Philips Hue, combineren mogelijk, bij aankoop van 2 stuks ontvang je 50% korting op deze 2 artikelen
Aanbieding t/m 31-05-2026
Aantal stuks:
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Maximale lichtsterkte:470 lm
- Lampfitting:E27
- Wattage lichtbron:4 Watt
- Lichtkleur:Warm wit
Vervang uw oude kleine kogellamp met een nieuwe energiezuinige Philips LED-lamp, met warmwit licht. Deze lamp verbruikt circa 80% minder energie dan traditionele lampen dankzij de nieuwste energiezuinige LED-technologie en ze gaan tien keer langer mee. Met EyeComfort, voor licht dat aangenaam is voor uw ogen. Deze lamp heeft een E27-fitting, en past dus in de meeste lampen met grote fitting.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 153315 |
| EAN | 8718699763473 |
| Gewicht product | 18 gr |
| Hoogte product | 80 mm |
| Lengte product | 45 mm |
| Breedte product | 45 mm |
| Merk | Philips |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
Meer uit deze actie
Klantreviews
9 klantreviews
5 sterren
5 reviews
4 sterren
4 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Geweldig
Tevreden over de warme kleur van de lamp boven de tafel
Andre
7 juli 2025