Philips LED spot GU5.3 50W warmglow dimbaar
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Lichtopbrengst:700 lm
- Lampfitting:GU5.3
- Wattage lichtbron:7 Watt
- Lichtkleur:Warm wit
Met deze Philips WarmGlow LED-spot dim je jouw dagelijkse verlichting tot de aangename tonen van gloeilampen, net zo sfeervol als vroeger. Hoe meer je dimt, hoe warmer het licht. Hierin onderscheiden deze LED's zich van andere dimbare LED-lampen, die alleen minder fel schijnen wanneer ze worden gedimd. WarmGlow lampen tonen de ware kleuren van jouw interieur, zoals bij natuurlijke verlichting. Of je nu 's avonds wilt ontspannen of fris aan de dag wilt beginnen, Philips WarmGlow LED's bieden het licht dat je nodig hebt. Met EyeComfort, voor licht dat aangenaam is voor jouw ogen. Deze lamp heeft een GU5.3-fitting en gaat vaak perfect samen met jouw in- of opbouwspots.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 153505 |
| EAN | 8718699774035 |
| Gewicht product | 48 gr |
| Hoogte product | 45 mm |
| Lengte product | 50 mm |
| Breedte product | 50 mm |
| Merk | Philips |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie