Philips LED kogel E27 25W mat niet dimbaar
Prijs: 7.89 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
Click & collectgratis
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Maximale lichtsterkte:250 lm
- Lampfitting:E27
- Wattage lichtbron:2 Watt
- Lichtkleur:Warm wit
Vervang uw oude kleine kogellamp met een nieuwe energiezuinige Philips LED-lamp, met warmwit licht. Deze lamp verbruikt circa 80% minder energie dan traditionele lampen dankzij de nieuwste energiezuinige LED-technologie en ze gaan tien keer langer mee. Met EyeComfort, voor licht dat aangenaam is voor uw ogen. Deze lamp heeft een E27-fitting, en past dus in de meeste lampen met grote fitting.
Klantreviews
8 klantreviews
5 sterren
7 reviews
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
1 review
Meeste sterren klantreviews
5/5
Zachter licht
We zochten naar minder lumen en met dit product is dat perfect gelukt.
Luc
11 april 2025
5/5
Top lamp
Was al een tijdje op zoek naar zo'n lamp met de zelfde specificaties ben rr blij mee.
Ger
13 februari 2025
5/5
Licht in de duisternis
In een woord geweldig! Wat een licht, boven verwachting. Ik word hier helemaal blij van :-)
Jan
21 januari 2025
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 153314 |
| EAN | 8718699763459 |
| Gewicht product | 18 gr |
| Hoogte product | 80 mm |
| Lengte product | 45 mm |
| Breedte product | 45 mm |
| Merk | Philips |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.