Philips LED kogel E14 25W mat niet dimbaar
Prijs: 7.89 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
Click & collectgratis
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Maximale lichtsterkte:250 lm
- Lampfitting:E14
- Wattage lichtbron:2 Watt
- Lichtkleur:Warm wit
Vervang uw oude kleine kogellamp met een nieuwe energiezuinige Philips LED-lamp, met warmwit licht. Deze lamp verbruikt circa 80% minder energie dan traditionele lampen dankzij de nieuwste energiezuinige LED-technologie en ze gaan tien keer langer mee. Met EyeComfort, voor licht dat aangenaam is voor uw ogen. Deze lamp heeft een E14-fitting, en past dus in de meeste lampen met kleine fitting.
Klantreviews
4 klantreviews
5 sterren
3 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Goed product, wel fel
Mooie lamp, wel erg fel, dus niet geschikt als decoratie
Em
25 juni 2024
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 153332 |
| EAN | 8718699763411 |
| Gewicht product | 18 gr |
| Hoogte product | 82 mm |
| Lengte product | 45 mm |
| Breedte product | 45 mm |
| Merk | Philips |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.