Prijs: 105 euro
78.75 met Club Karwei
25% korting
25% korting op bijna alle hang-, tafel- & vloerlampen alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. Vast Laag-artikelen en Philips Hue
Aanbieding t/m 10-05-2026
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- gratis
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Materiaal:Metaal
- Type sensor:Geen
Als een sierlijke bloem verrijst deze vloerlamp genaamd Lorin. De lichtbron zweeft 160 centimeter hoog. De perfecte hoogte om de aandacht te krijgen die dit retro ontwerp verdient. De armatuur is vervaardigd uit hoogwaardig staal met marmeren voet en geschikt voor een led lichtbron. Kies een filamentlamp om de lamp ten volle te laten schitteren. Je stopt gewoon de stekker in het stopcontact en zet de lamp aan en uit via de schakelaar op het snoer. Gemakkelijk en stijlvol. Een nostalgisch accent voor elk interieur.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Lucide Lorin Vloerlamp Zwart78.75
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 78.75
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 179257 |
| EAN | 5411212450685 |
| Gewicht product | 9500 gr |
| Hoogte product | 1600 mm |
| Lengte product | 140 mm |
| Breedte product | 280 mm |
| Merk | Lucide |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Gratis thuisbezorgd
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.