KARWEI vloerlamp Lev zwart 140x20,5x23 cm
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, zaterdag 30 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Verstelbare kop voor gericht licht
- Slank formaat van 140 x 23 cm
- Geschikt voor E27 lichtbron
- Flexibel te plaatsen in de ruimte
De KARWEI vloerlamp Lev zwart 140x20,5x23 cm zorgt voor een gericht lichtpunt dat je eenvoudig afstemt op de ruimte. Door de verstelbare kop richt je het licht precies waar je het nodig hebt, bijvoorbeeld op een leesplek of een hoek van de kamer. Zo ontstaat een praktisch en duidelijk lichtaccent.
De lamp heeft één E27 fitting en is geschikt voor een lichtbron tot maximaal 40W. Je kiest zelf de lichtbron, waardoor je de lichtsterkte en uitstraling afstemt op jouw ruimte. Met een formaat van 140 cm hoog, 20,5 cm breed en 23 cm diep blijft de lamp slank en makkelijk te plaatsen naast meubels.
De metalen uitvoering zorgt voor een stevige basis en dankzij het snoer van 150 cm plaats je de lamp flexibel in de ruimte. Met de schakelaar bedien je de lamp eenvoudig. Geschikt voor binnenshuis gebruik (IP20).
Klantreviews
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 224636 |
| EAN | 8711297083394 |
| Gewicht product | 1980 gr |
| Hoogte product | 1400 mm |
| Lengte product | 230 mm |
| Breedte product | 205 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie