Prijs: 61.99 euro
49.59 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Elegant design in grafietgrijs voor moderne badkamers
- Vloer blijft vrij en eenvoudig schoon te maken
- Eenvoudige montage zonder boren mogelijk
De toiletborstelset in grafietgrijs is een elegante en betrouwbare keuze voor je badkamer. Uitgevoerd in gunmetal-look met een geborstelde afwerking, straalt deze set modern design uit. De borstel wordt geleverd in een koker met een diameter van 93 mm en een hoogte van 37,2 cm, die via een rond muurplaatje blind op de muur bevestigd wordt. Hierdoor blijft de vloer vrij en makkelijk schoon te maken. De montage kan zowel met de meegeleverde schroeven als met alternatieve bevestigingsmethoden, zodat boren niet noodzakelijk is. Wil je liever flexibel blijven, dan kan de set ook op de vloer geplaatst worden.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360210 |
| EAN | 8718848204048 |
| Gewicht product | 1088 gr |
| Hoogte product | 372 mm |
| Lengte product | 108 mm |
| Breedte product | 93 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.