Prijs: 61.99 euro
49.59 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Kleurfamilie:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Stijlvol mat zwart design voor moderne badkamers
- Blinde wandmontage voor een strakke uitstraling
- Eenvoudig te monteren met meegeleverde schroeven
De toiletborstelset in mat zwart is een stijlvolle en praktische aanvulling voor iedere moderne badkamer of toiletruimte. De borstel zit in een elegante koker met een diameter van 93 mm en een hoogte van 37,4 cm. Dankzij de blinde wandmontage met een rond muurplaatje oogt de set strak en minimalistisch, terwijl de vloer eronder eenvoudig schoon te houden is. De koker heeft aan de achterkant twee openingen waarmee hij in de houder geschoven wordt. Je kunt ervoor kiezen de set op de grond te plaatsen, maar dan blijven de openingen zichtbaar. Montage kan met de meegeleverde schroeven. Een perfecte oplossing voor een opgeruimde en stijlvolle badkamer.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360207 |
| EAN | 8718848202037 |
| Gewicht product | 1088 gr |
| Hoogte product | 372 mm |
| Lengte product | 108 mm |
| Breedte product | 93 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.