Prijs: 95.99 euro
76.79 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- gratis
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Moderne grafietkleur met rechthoekig design
- Compact formaat: 9 x 13 x 38 cm
- Uitneembare binnenpot voor eenvoudig schoonmaken
- Stabiele houder voor een nette uitstraling
Altijd een schoon en stijlvol toilet. Met de Haceka Edge toiletborstelset in grafiet combineer je gebruiksgemak met een moderne uitstraling. De strakke rechthoekige vorm en donkere kleur geven je badkamer direct een stoer accent. De houder staat stevig op de grond en neemt weinig ruimte in, waardoor hij ideaal is voor zowel grote als kleine toiletruimtes. Dankzij de losse binnenpot is de set eenvoudig schoon te maken en blijft alles hygiënisch. De afmeting van 9 x 13 x 38 cm maakt de houder compact en praktisch, terwijl de borstel netjes uit het zicht opgeborgen is.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360078 |
| EAN | 8718848204789 |
| Gewicht product | 943 gr |
| Hoogte product | 380 mm |
| Lengte product | 126 mm |
| Breedte product | 93 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Gratis thuisbezorgd
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.