Prijs: 37.99 euro
30.39 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, vrijdag 1 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Praktische set met borstel en houder
- Nostalgisch design met moderne twist
- Gemaakt van stevig materiaal met chromen afwerking en wit keramiek
- Compact formaat van 37 x 18 x 10 cm
Houd je toilet schoon en netjes met deze toiletborstelset van Haceka Allure. De set bevat een borstel en een houder, zodat je alles bij de hand hebt en je toiletblad vrij blijft. Het ontwerp combineert nostalgische ronde vormen met een moderne twist, waardoor je badkamer of toilet een stijlvolle uitstraling krijgt. De houder is gemaakt van stevig materiaal met een chromen afwerking en een wit keramieken detail. Met een hoogte van 37 cm, breedte van 18 cm en diepte van 10 cm past de set perfect naast het toilet en houdt alles overzichtelijk en hygiënisch.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360066 |
| EAN | 8718848202624 |
| Gewicht product | 739 gr |
| Hoogte product | 374 mm |
| Lengte product | 184 mm |
| Breedte product | 98 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.