Prijs: 61.99 euro
49.59 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Kleurfamilie:
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Strak, modern ontwerp in mat wit
- Compacte, praktische set naast het toilet
- Stevig en stabiel dankzij bevestigingsplaatje
- Inclusief montagepakket voor snelle plaatsing
Geef je badkamer een tijdloze en robuuste uitstraling met de Haceka Kosmos toiletborstelset. Het strakke, rechte ontwerp in mat wit geeft een moderne en verzorgde touch. De set van 9 x 11 x 37 cm is compact en past mooi naast het toilet, terwijl de stevige bevestigingsplaat ervoor zorgt dat alles stabiel blijft hangen. Het metalen materiaal geeft een kwalitatief gevoel en sluit mooi aan bij andere Kosmos-accessoires. De meegeleverde schroeven en pluggen maken de montage eenvoudig, zodat je badkamer direct netjes en stijlvol oogt.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360264 |
| EAN | 8718848201405 |
| Gewicht product | 1088 gr |
| Hoogte product | 372 mm |
| Lengte product | 108 mm |
| Breedte product | 93 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.