Lucide GILLY leeslamp LED 2700K Wit
Prijs: 69.99 euro
52.49 met Club Karwei
25% korting
25% korting op bijna alle hang-, tafel- & vloerlampen alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. Vast Laag-artikelen en Philips Hue
Aanbieding t/m 10-05-2026
Kleur:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- gratis
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Materiaal:Metaal
- Type sensor:Geen
Een prachtige, modern uitgevoerde staande lamp met hedendaagse technologie. De Gilly, met zijn maximale hoogte van 153 centimeter, is een strakke verschijning in moderne kantooromgevingen of leeshoeken. Deze metalen staande lamp in mat wit is voorzien van een geïntegreerde led-verlichting. De heldere lichtsterkte maakt van deze Gilly een ideale metgezel voor bureauwerk, studenten of fervente lezers. De Gilly staat op zichzelf en kan makkelijk verplaatst worden. Een extra troef!
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 231252 |
| EAN | 5411212361127 |
| Gewicht product | 2500 gr |
| Hoogte product | 1530 mm |
| Lengte product | 200 mm |
| Breedte product | 450 mm |
| Merk | Lucide |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Gratis thuisbezorgd
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.