Lucide EXTRAVAGANZA TUSSE tafellamp Ø 30 cm Groen
Prijs: 89.49 euro
62.64 met Club Karwei
30% korting
30% korting op bijna alle hang-, tafel- & vloerlampen alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. Vast Laag-artikelen en Philips Hue
Aanbieding nog 7 dagen geldig
Kleur:
hoogte (mm):
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- gratis
- Vandaag besteld, woensdag 27 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Materiaal:Stof/textiel
- Type sensor:Geen
De Extravaganza Tusse tafellamp verdient een plaats in de schijnwerpers. Deze lamp is 50 centimeter hoog en heeft een diameter van 30 centimeter. De lampenkap is gemaakt uit hoogwaardig linnen en de voet is van kwalitatief metaal. De tafellamp heeft een retro-uitstraling, maar verdient door haar elegantie een plaatsje in elke interieurstijl. Je schakelt deze tafellamp eenvoudig aan en uit via de schakelaar in het snoer en combineert haar met een duurzame ledlichtbron met vintage look die een warm wit licht uitstraalt.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Lucide EXTRAVAGANZA TUSSE tafellamp Ø 30 cm Groen62.64
Voeg product toe aan set
Totaal 62.64
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 231149 |
| EAN | 5411212105646 |
| Gewicht product | 680 gr |
| Hoogte product | 500 mm |
| Lengte product | 300 mm |
| Breedte product | 300 mm |
| Merk | Lucide |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Gratis thuisbezorgd
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.