KARWEI tafellamp Olivier oplaadbaar LED beige 25xø19cm
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, dinsdag 2 juni in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Draadloos te gebruiken met USB opladen
- Tot 6 uur brandtijd per lading
- Touch-bediening voor eenvoudig gebruik
- Compact formaat van 25 x 19 cm
De KARWEI tafellamp Olivier oplaadbaar LED beige 25xØ19 cm biedt een flexibel lichtpunt dat je zonder vaste aansluiting gebruikt. Hierdoor zet je de lamp neer waar je het licht nodig hebt, bijvoorbeeld op een tafel, kast of nachtkastje. Dit maakt de lamp praktisch voor plekken zonder direct stopcontact.
De lamp is voorzien van een geïntegreerde LED-lichtbron van 2W en laad je op via USB. Na opladen brandt de lamp tot 6 uur. Via de touch-bediening zet je de lamp eenvoudig aan en uit. Met een hoogte van 25 cm en een diameter van 19 cm is de lamp compact en makkelijk te plaatsen in verschillende ruimtes.
De metalen uitvoering zorgt voor een stevige basis en het oplaadsnoer van 100 cm maakt het opladen eenvoudig. De lamp is geschikt voor binnenshuis gebruik (IP20) en vormt een verplaatsbaar lichtpunt in huis.
Klantreviews
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 224625 |
| EAN | 8711297096769 |
| Gewicht product | 700 gr |
| Hoogte product | 250 mm |
| Lengte product | 190 mm |
| Breedte product | 190 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie