Prijs: 41.99 euro
33.59 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Hangend ontwerp voor een schone vloer
- Inclusief toiletborstel
- Gemaakt van stevig aluminium met mat zwarte afwerking
Deze hangende toiletborstelhouder komt inclusief borstel en combineert stijl met praktisch gebruiksgemak. Het ophangsysteem houdt de vloer vrij en maakt de badkamer hygiënisch. De houder is gemaakt van stevig aluminium met een mat zwarte afwerking, wat zorgt voor een moderne uitstraling. Met een hoogte van 39 cm, breedte van 12 cm en diepte van 12 cm biedt hij genoeg ruimte voor de borstel zonder op te vallen. Het tijdloze design past in elke badkamer. Je hangt hem eenvoudig op en hebt direct een nette plek voor de borstel, waardoor alles overzichtelijk blijft.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360056 |
| EAN | 8718848225265 |
| Gewicht product | 350 gr |
| Hoogte product | 390 mm |
| Lengte product | 120 mm |
| Breedte product | 120 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.