57.99
Prijs: 17.4 euro
70% korting
70% korting op geselecteerde radiatoren
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Materiaal:Metaal
- Kleurfamilie:Metaal
- Installatiesoort:Muurbevestiging
De Haceka Oase handdoekhouder met 2-rails rvs past uitstekend op de Haceka designradiatoren. Met de handdoekhouder wordt de designradiator nog praktischer. De houder is geschikt voor bijvoorbeeld handdoeken of lichte kleding.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 298842 |
| EAN | 8711331007300 |
| Gewicht product | 480 gr |
| Hoogte product | 156 mm |
| Lengte product | 38 mm |
| Breedte product | 441 mm |
| Type(nummer) | Met twee rails |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.