Prijs: 41.99 euro
33.59 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Kleur:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Draaibare stangen voor optimaal drogen van handdoeken
- Moderne grafietgrijze afwerking voor eigentijdse uitstraling
- Eenvoudige montage met meegeleverde schroeven
- Ruimtebesparend ontwerp, lengte van 46 cm
Geef je badkamer een moderne en praktische uitstraling met deze dubbele draaibare handdoekhouder. De grafietgrijze afwerking zorgt voor een eigentijdse look. De houder heeft twee stangen die onafhankelijk van elkaar 180 graden draaibaar zijn, zodat je handdoeken optimaal drogen en altijd binnen handbereik hangen. Met een lengte van 46 cm biedt de houder voldoende ruimte zonder veel plek in te nemen. Monteer hem eenvoudig met de meegeleverde schroeven. Een slimme en stijlvolle oplossing voor elke badkamer.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360125 |
| EAN | 8718848202174 |
| Gewicht product | 299 gr |
| Hoogte product | 53 mm |
| Lengte product | 421 mm |
| Breedte product | 53 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.