Haceka Oase ophanghaak dubbel rvs
18.39
Prijs: 5.52 euro
70% korting
70% korting op geselecteerde radiatoren
Kleur:
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Materiaal:Metaal
- Kleurfamilie:Metaal
- Installatiesoort:Muurbevestiging
De Haceka Oase ophanghaak dubbel rvs past uitstekend op de Haceka designradiatoren. Met de ophanghaak wordt de designradiator nog praktischer. De haak is geschikt voor bijvoorbeeld handdoeken of lichte kleding.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 298844 |
| EAN | 8711331007393 |
| Gewicht product | 180 gr |
| Hoogte product | 90 mm |
| Lengte product | 39 mm |
| Breedte product | 73 mm |
| Type(nummer) | Dubbel |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.