Prijs: 21.99 euro
17.59 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Moderne RVS-look past in elke badkamer
- Stevige wandmontage met bijgeleverde schroeven
- Robuuste afwerking voor langdurig gebruik
De Kosmos toiletrolhouder in RVS-look is een moderne en praktische toevoeging aan elke badkamer of toiletruimte. Met zijn rechte, minimalistische ontwerp past hij perfect bij diverse accessoires, meubels en kranen. De houder wordt geleverd met schroeven voor stevige wandmontage. Dankzij de robuuste afwerking en het tijdloze design is dit accessoire niet alleen functioneel, maar ook een stijlvolle keuze die jarenlang meegaat. Een betrouwbare oplossing voor wie houdt van eenvoud en modern comfort.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Haceka Kosmos toiletrolhouder RVS look geborsteld mat17.59
Voeg product toe aan set
Totaal 17.59
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360196 |
| EAN | 8718848202778 |
| Gewicht product | 283 gr |
| Hoogte product | 54 mm |
| Lengte product | 75 mm |
| Breedte product | 163 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.