Prijs: 26.99 euro
21.59 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Kleur:
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Modern haaks ontwerp in mat wit
- Onzichtbare bevestiging voor een strakke look
- Robuuste roestvrijstalen constructie met 10 jaar garantie
Maak je badkamer compleet met de toiletrolhouder in mat wit. Het haakse ontwerp met strakke lijnen geeft je toilet een moderne en tijdloze uitstraling. Gemaakt van roestvrij staal en afgewerkt in mat wit, combineert dit accessoire betrouwbaarheid met stijl. Dankzij de onzichtbare bevestiging ziet de houder er strak en naadloos uit aan de muur. Met zijn robuuste constructie en 10 jaar garantie ben je verzekerd van langdurig gebruik. E
Passende accessoires
Handig als set kopen
Haceka Kosmos toiletrolhouder haaks RVS mat wit21.59
Voeg product toe aan set
Totaal 21.59
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360147 |
| EAN | 8718848201399 |
| Gewicht product | 283 gr |
| Hoogte product | 54 mm |
| Lengte product | 75 mm |
| Breedte product | 163 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.