Prijs: 27.99 euro
22.39 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Met klep:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Stijlvolle RVS-look voor moderne toiletten
- Compact formaat, ideaal voor kleine ruimtes
- Inclusief montagekit voor eenvoudige installatie
De Kosmos toiletrolhouder in RVS-look is een praktische en stijlvolle oplossing voor elke toiletruimte. Met zijn strakke vormgeving en afmetingen van 14 x 10,6 x 5 cm past dit accessoire perfect in een modern interieur. De houder is voorzien van een rond muurplaatje (ø 53 mm) en kan blind aan de muur worden gemonteerd met de meegeleverde schroeven voor een nette afwerking. Een betrouwbare keuze die gebruiksgemak en design combineert.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Haceka Kosmos toiletrolhouder RVS look geborsteld mat22.39
Voeg product toe aan set
Totaal 22.39
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360191 |
| EAN | 8718848202761 |
| Gewicht product | 295 gr |
| Hoogte product | 107 mm |
| Lengte product | 50 mm |
| Breedte product | 142 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.