Prijs: 27.99 euro
22.39 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Strak chroomontwerp voor elke badkamer of toilet
- Eenvoudige montage met meegeleverd bevestigingsmateriaal
- Compact formaat voor een stijlvolle uitstraling
De Kosmos toiletrolhouder in chroom is een functionele en stijlvolle toevoeging aan je badkamer of toilet. Zonder klep, maar met een strak en glanzend design dat moeiteloos past in je interieur. De houder is eenvoudig blind te monteren met het meegeleverde bevestigingsmateriaal en biedt een betrouwbare oplossing dankzij de verchroomde afwerking. Met zijn compacte formaat en tijdloos ontwerp is dit accessoire een praktische en elegante keuze.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Haceka Kosmos toiletrolhouder chroom22.39
Voeg product toe aan set
Totaal 22.39
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360171 |
| EAN | 8718848201979 |
| Gewicht product | 295 gr |
| Hoogte product | 107 mm |
| Lengte product | 50 mm |
| Breedte product | 142 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.