Prijs: 31.99 euro
25.59 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Ruimte voor twee toiletrollen
- Mat witte afwerking voor een moderne uitstraling
- Onzichtbare bevestiging voor een strakke montage
De reserverolhouder in mat wit is een stijlvolle en praktische oplossing voor het netjes opbergen van toiletrollen. Met een hoogte van 29,5 cm en ruimte voor twee rollen biedt dit accessoire zowel gemak als een moderne uitstraling. De houder is gemaakt van roestvrij staal met een betrouwbare matte afwerking, die perfect past bij lichte en minimalistische interieurs. Dankzij de onzichtbare bevestiging met lijm of schroeven oogt de montage strak en elegant. Het tijdloze, robuuste design maakt deze houder een waardevolle aanvulling voor elke badkamer of toiletruimte. Een combinatie van eenvoud, betrouwbaarheid en stijl.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360204 |
| EAN | 8718848201535 |
| Gewicht product | 297 gr |
| Hoogte product | 295 mm |
| Lengte product | 136 mm |
| Breedte product | 53 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.