Prijs: 45.99 euro
36.79 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Kleur:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, zaterdag 2 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Enkel ontwerp voor een nette en overzichtelijke handdoekplaats
- Geborsteld gouden afwerking voor een luxe uitstraling
- Stevig en praktisch formaat van 61,3 x 7,1 x 5,3 cm
- Eenvoudig te monteren, stijlvol en functioneel
Geef jouw badkamer een elegante en luxueuze uitstraling met de Haceka Kosmos handdoekhouder van 61 cm in geborsteld goud. Het strakke en minimalistische ontwerp met een warme gouden finish vormt een stijlvol accent aan de wand. Je hangt er eenvoudig één handdoek aan op een nette en overzichtelijke manier. Met afmetingen van 61,3 x 7,1 x 5,3 cm past hij in vrijwel elke badkamer, groot of klein. De combinatie van geborsteld goud en een strak design geeft een moderne, chique touch die de ruimte direct een luxe uitstraling geeft.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360285 |
| EAN | 8718848229171 |
| Gewicht product | 415 gr |
| Hoogte product | 53 mm |
| Lengte product | 71 mm |
| Breedte product | 613 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.