Prijs: 44.99 euro
35.99 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Kleur:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Draaibaar ontwerp voor twee handdoeken
- Goud-look RVS voor een luxe, tijdloze uitstraling
- Onzichtbare montage voor een nette afwerking
Geef jouw badkamer een tijdloze en robuuste uitstraling met de Haceka Kosmos dubbele handdoekhouder in goud-look. Het strakke en moderne ontwerp met ronde lijnen vormt een stijlvol accent aan de wand en past in vrijwel elke badkamerstijl. De gouden kleur geeft een luxe uitstraling, terwijl het onzichtbare bevestigingssysteem voor een nette afwerking zorgt. Met afmetingen van 5,3 x 40,7 x 5,3 cm en een gewicht van 300 gram is deze handdoekhouder zowel elegant als stevig. Inclusief 2 schroeven, 2 pluggen en een bevestigingsplaatje, direct klaar voor montage.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360298 |
| EAN | 8718848229164 |
| Gewicht product | 299 gr |
| Hoogte product | 53 mm |
| Lengte product | 421 mm |
| Breedte product | 53 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.