Prijs: 25.99 euro
20.79 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Enkel/dubbel:
Kleur:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, zaterdag 2 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Dubbele haak voor extra ophangruimte
- Geborsteld gouden afwerking voor een luxe uitstraling
- Compact en stevig ontwerp, geschikt voor diverse interieurstijlen
- Stijlvol en functioneel, een praktische eyecatcher in de badkamer
Geef jouw badkamer een elegante en luxueuze uitstraling met de Haceka Kosmos dubbele handdoekhaak in geborsteld goud. Het strakke, moderne ontwerp met een warme gouden finish voegt een glamoureus accent toe en maakt de haak een echte blikvanger aan de wand. Met een compact formaat van 9 x 5 x 5 cm past hij vrijwel overal en biedt hij ruimte voor twee handdoeken of accessoires. Het hoogwaardige materiaal voelt stevig en luxe aan, waardoor deze haak zowel stijlvol als functioneel is.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360283 |
| EAN | 8718848229126 |
| Gewicht product | 172 gr |
| Hoogte product | 53 mm |
| Lengte product | 50 mm |
| Breedte product | 91 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.