Prijs: 22.99 euro
18.39 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Enkel/dubbel:
Kleur:
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, zaterdag 2 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Compact ontwerp van 5,3 x 5,3 x 3,7 cm, praktisch in gebruik
- Geborsteld koper voor een warme, luxe uitstraling
- Stevig materiaal met schroefmontage voor een stabiele bevestiging
- Functioneel én stijlvol, geschikt voor badkamer, toilet of keuken
Geef jouw badkamer een warme en luxe uitstraling met de Haceka Kosmos enkele handdoekhaak in geborsteld koper. Het elegante ontwerp en de hoogwaardige afwerking maken deze haak tot een stijlvol accent aan de wand. Met een compact formaat van 5,3 x 5,3 x 3,7 cm neemt hij weinig ruimte in, maar voegt hij een verfijnde touch toe aan jouw badkamerinterieur. Het geborstelde koper geeft een warme, klassieke uitstraling die zowel moderne als traditionele badkamers complementeert.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360318 |
| EAN | 8718848245614 |
| Gewicht product | 73 gr |
| Hoogte product | 53 mm |
| Lengte product | 37 mm |
| Breedte product | 53 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.