Philips tuinspies prikspot Puled 5W zwart
Productomschrijving
- Dimbaar warm wit licht voor accenten
- Inclusief GU10 LED-lamp van 5 watt
- Draaibare en kantelbare spot
- Eenvoudig te plaatsen met grondspies
Met de Philips tuinspies prikspot Puled 5W zwart breng je gericht licht aan in je tuin. Dankzij de handige spies plaats je de spot snel in de grond, precies daar waar je extra aandacht wilt geven aan een plant, struik of tuinobject. De strakke aluminium behuizing maakt de spot geschikt voor verschillende tuinstijlen.
De meegeleverde GU10 LED-lamp van 5 watt verspreidt een warm wit licht en is dimbaar. Zo bepaal je zelf de lichtsterkte en creëer je een rustige of juist opvallende lichtaccenten in de tuin. De spot is draaibaar en kantelbaar, waardoor je het licht eenvoudig afstelt op het gewenste punt.
Deze buitenlamp is ontworpen voor gebruik in de tuin en is spatwaterdicht volgens IP44. De lamp is getest op gebruik in vochtige omstandigheden en gemaakt van stevige materialen die geschikt zijn voor langdurig buitengebruik. Montage is eenvoudig met de meegeleverde torxsleutel en duidelijke richtlijnen.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 543068 |
| EAN | 8718696176849 |
| Gewicht product | 584 gr |
| Hoogte product | 105 mm |
| Lengte product | 97 mm |
| Breedte product | 97 mm |
| Type(nummer) | 174123010 |
| Merk | Philips |