Konstsmide buitenlamp Modena XL zwart 2-lichts
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, maandag 4 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
De Konstsmide buitenlamp Modena XL antraciet 2-lichts is een moderne buitenlamp die zowel naar boven als naar beneden schijnt. Je creëert sfeer en gezelligheid in je tuin doordat de buitenlamp een prachtig effect op de muur laat zien. Het armatuur is geschikt voor twee lampen met GU10 fittingen van maximaal 35 watt.
Konstsmide is een Zweeds merk dat zich kenmerkt door aandacht voor detail, modern design en hoge kwaliteit. Konstsmide werkt voortdurend aan verbetering en innovatie van duurzame, sfeervolle (LED) verlichtingsartikelen. De kwaliteit van de armaturen is aangepast aan het Scandinavische klimaat en daardoor zeer weersbestendig.
Eigenschappen:
Afmetingen 7,5 x 13 x 19,5 (bxdxh)
Beschermingsklasse IP44
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 146154 |
| EAN | 7318307656756 |
| Gewicht product | 595 gr |
| Hoogte product | 195 mm |
| Lengte product | 130 mm |
| Breedte product | 75 mm |
| Type(nummer) | Modena 7656 |
| Merk | KONSTSMIDE |
| N P K | 9998-9998-9998 |