Philips inbouwspot 1X50W richtbaar wit
Prijs: 7.79 euro
Aantal lichtpunten:
Kleur:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, woensdag 29 april in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Lampfitting:GU10
- Materiaal:Metaal
Accentueer je huis met licht door deze Philips inbouwspotset Enif Recessed wit. Deze verlichting is ideaal voor accentverlichting door zijn draaibare spot. Het minimalistische ontwerp past bij elk plafond. De verlichting wordt zonder lichtbron geleverd. Bekijk het hele assortiment inbouwspots bij de Karwei bouwmarkt bij je in de buurt of hier op de webshop!
Passende accessoires
Handig als set kopen
Philips inbouwspot 1X50W richtbaar wit7.79
Voeg product toe aan set
Totaal 7.79
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 541162 |
| EAN | 8718696133361 |
| Gewicht product | 80 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 90 mm |
| Breedte product | 90 mm |
| Type(nummer) | 5924031E7 |
| Merk | Philips |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.
Vaak samen gekocht
Meer in de lijn Enif
Klantreviews
2 klantreviews
5 sterren
1 review
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
1 review
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Matte offwhite uitvoering kantelbaar spot
Ter aanvulling gekocht van drie delige set zocht naar gebroken wit matte uitvoering
Ruud
10 januari 2025
2/5
Zeer basic spotje
Fitting is nogal lomp en zwaar, waardoor richten lastig is. Spotje sluit ook niet strak aan op het plafond. Leuk voor in een kast, niet voor de huiskamer.
Jaap
26 juni 2022