Philips Donegal inbouwspot excl. lamp GU10 rond richtbaar max. 5,5 W grijs
Prijs: 11.99 euro
Kleur:
Aantal stuks:
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Accentueer je huis met licht door deze Philips inbouwspotset Donegal donker grijs. Deze verlichting is ideaal voor accentverlichting door zijn draaibare spot. Het minimalistische ontwerp van aluminium past bij elk plafond. De spot wordt zonder lichtbron geleverd. Bekijk het hele assortiment inbouwspots bij de Karwei bouwmarkt bij je in de buurt of hier op de webshop!
Klantreviews
3 klantreviews
5 sterren
2 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Fijne inbouwspot
Mooie afwerking in het plafond en snel kunnen plaatsen
Deborah
11 oktober 2024
5/5
Blij mee!
Mooie antraciete kleur (neigt naar zwart) past perfect bij onze donkere keuken
Bart
23 maart 2021
4/5
Degelijke mooie look
Past goed in elk interieur, voelt en ziet erg degelijk uit. Makkelijk te bevestigen.
Sarah
26 januari 2020
Passende accessoires
Handig als set kopen
Philips Donegal inbouwspot excl. lamp GU10 rond richtbaar max. 5,5 W grijs11.99
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 11.99
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 583798 |
| EAN | 8718696160886 |
| Gewicht product | 112 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 90 mm |
| Breedte product | 90 mm |
| Merk | Philips |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.