Philips myLiving wand- en plafondlamp Twirly wit
Prijs: 55.69 euro
Kleur:
Wattage lichtbron:
Voeg product toe aan set
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- gratis
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Lichtbron: Inclusief
- Materiaal: Kunststof;
- Aluminium
De Philips myLiving wand- en plafondlamp Twirly wit is een energiezuinige en duurzame lamp. Je kunt de lamp zowel als wandlamp als plafondlamp gebruiken. De lamp vult je kamer gelijkmatig met warm licht. De wand- en plafondlamp heeft een witte kunststof kap en heeft een diameter van 29 centimeter. De lamp wordt geleverd met een LED-lichtbron van 12 watt.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Philips myLiving wand- en plafondlamp Twirly wit55.69
Voeg product toe aan set
Totaal 55.69
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 527721 |
| EAN | 8718696122822 |
| Gewicht product | 545 gr |
| Hoogte product | 60 mm |
| Lengte product | 290 mm |
| Breedte product | 290 mm |
| Merk | Philips |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Gratis thuisbezorgd
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.