Lucide tafellamp Maloto groen
Prijs: 61.99 euro
46.49 met Club Karwei
25% korting
25% korting op bijna alle hang-, tafel- & vloerlampen alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. Vast Laag-artikelen en Philips Hue
Aanbieding nog 8 dagen geldig
Kleurfamilie:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, dinsdag 5 mei in huis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Materiaal:Glas
Verkies je een kleine en fijne retrotoets in je interieur? Dan is deze tafellamp genaamd Maloto vast iets voor jou. De groene of amberkleurige bol uit hoogwaardig glas staat op een elegante gouden voet uit metaal. Maloto past zo op iedere kast van de woonkamer tot eetkamer. Of waarom niet als nachtlampje? In het stoffen snoer zit een schakelaar verwerkt waarmee je de tafellamp eenvoudig aan en uit zet.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Lucide tafellamp Maloto groen46.49
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 46.49
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 179215 |
| EAN | 5411212451248 |
| Gewicht product | 1250 gr |
| Hoogte product | 245 mm |
| Lengte product | 200 mm |
| Breedte product | 200 mm |
| Merk | Lucide |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.