Prijs: 41.99 euro
31.49 met Club Karwei
25% korting
25% korting op bijna alle hang-, tafel- & vloerlampen alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. Vast Laag-artikelen en Philips Hue
Aanbieding nog 9 dagen geldig
Kleur:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, maandag 4 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Materiaal:Metaal
- Type sensor:Geen
Combineer knus en koddig en je hebt Knulle. Dit kleine tafellampje blinkt uit in zijn eenvoud. Het ontwerp is even simpel als vooruitstrevend. De sokkel is asymmetrisch en bezorgt de lamp een verbazende uitstraling. Bovenaan is er net voldoende ruimte om een mooie gloed te verspreiden. Onderaan schijnt de lamp gezellig en spontaan. De Knulle is amper 28 centimter groot en past daardoor in elke hoek van je kamer. Op je bijzettafel, salontafel, maar ook eettafel. Zelfs als nachtlampje in een moderne slaapkamer doet hij het uitstekend.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Lucide KNULLE tafellamp Ø 15 cm Grijs31.49
Voeg product toe aan set
Totaal 31.49
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 231331 |
| EAN | 5411212450722 |
| Gewicht product | 950 gr |
| Hoogte product | 285 mm |
| Lengte product | 150 mm |
| Breedte product | 150 mm |
| Merk | Lucide |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.