Prijs: 18.49 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
Click & collectgratis
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Beige kussen met subtiel bloemmotief voor een rustige uitstraling
- Doorgestikt patroon met bloemvormen voor een zachte, luxe look
- Gemaakt van katoen voor een prettig en comfortabel gevoel
- Afmetingen van L45 x B45 x H10 cm, ideaal voor bank, fauteuil of bed
- Neutrale kleur die makkelijk combineert met andere kussens en interieurstijlen
Het kussen is gemaakt van katoen en heeft een subtiel doorgestikt patroon met bloemvormen, waardoor het een zachte, luxe uitstraling krijgt zonder te druk te zijn. De neutrale kleur maakt het een ideale basis om te combineren met andere kussens in verschillende kleuren en structuren, perfect voor op de bank, een fauteuil of het bed. Met een formaat van L45 x B45 x H10 cm biedt het kussen niet alleen extra sfeer, maar ook prettig zit- en rugcomfort. Een tijdloze toevoeging aan ieder interieur.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 370291 |
| EAN | 8720983691065 |
| Gewicht product | 490 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 450 mm |
| Breedte product | 450 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
