Prijs: 14.99 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
Click & collectgratis
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Bruin kussen met bloemmotief voor een warme, botanische uitstraling
- Rijk dessin met grote bloemen en bladeren in bruin- en roesttinten
- Subtiele bies rondom voor een nette en stijlvolle afwerking
- Afmetingen van L55 x B35 x H10 cm, ideaal voor bank, fauteuil of bed
- Perfect te combineren met neutrale kussens of andere warme kleuren voor extra sfeer
Geef je interieur een warme, botanische sfeer met dit bruine kussen met bloemmotief. Het kussen is gemaakt van katoen en heeft een rijk dessin met grote bloemen en bladeren in diepe bruin- en roesttinten, waardoor het direct een gezellige uitstraling geeft aan je bank, fauteuil of bed. De subtiele bies rondom zorgt voor een nette afwerking en maakt het kussen extra stijlvol. Met een formaat van L55 x B35 x H10 cm is het een comfortabele eyecatcher die zowel decoratief als praktisch is. Perfect om te combineren met neutrale kussens of juist met andere warme kleuren voor een sfeervol geheel.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 370343 |
| EAN | 8720983691133 |
| Gewicht product | 450 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 350 mm |
| Breedte product | 550 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
