Prijs: 22.99 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
Click & collectgratis
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Beige kussen met grafisch dessin voor een moderne en stijlvolle uitstraling
- Decoratief patroon met vormen en lijnen voor een opvallend maar rustig accent
- Gemaakt van katoen voor een prettig en comfortabel gevoel
- Afmetingen van L55 x B35 x H10 cm, ideaal voor bank, fauteuil of bed
- Neutrale kleur die makkelijk combineert met aardetinten en een effen plaid voor een mooi geheel
Geef je bank, fauteuil of bed een moderne uitstraling met dit beige kussen met grafisch dessin. Het kussen is gemaakt van katoen en heeft een decoratief patroon met verschillende vormen en lijnen, waardoor het een opvallend maar rustig accent vormt in je interieur. De neutrale kleur is makkelijk te combineren met andere kussens in aardetinten of met een effen plaid voor een mooi geheel. Met een formaat van L55 x B35 x H10 cm is het een fijne toevoeging voor extra sfeer en comfort in elke ruimte.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 370426 |
| EAN | 8720983691225 |
| Gewicht product | 580 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 350 mm |
| Breedte product | 550 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
