Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Beige kussen met structuurdessin voor een rustig en stijlvol accent | Geweven patroon met subtiele structuur voor een warme uitstraling | Gemaakt van katoen voor een prettig en comfortabel gevoel | Afmetingen van L55 x B35 x H10 cm, ideaal voor bank, fauteuil of bed | Neutrale kleur die makkelijk combineert met verschillende tinten en dessins
Geef je bank, fauteuil of bed een rustig accent met dit beige kussen met structuurdessin. Het kussen is gemaakt van katoen en heeft een geweven patroon met een subtiele structuur, waardoor het een mooie toevoeging is aan je interieur. Dankzij de neutrale kleur is het kussen makkelijk te combineren met andere kussens in verschillende tinten en dessins. Met een afmeting van L55 x B35 x H10 cm voeg je eenvoudig extra sfeer en comfort toe aan elke ruimte.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 370509 |
| EAN | 8720983691515 |
| Gewicht product | 760 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 350 mm |
| Breedte product | 550 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
