Prijs: 14.99 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
Click & collectgratis
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Bruin sierkussen met decoratieve print voor een warme en opvallende uitstraling
- Sierlijke vormen in donkere tinten voor een stijlvol statement in je interieur
- Gemaakt van katoen voor een prettig en comfortabel gevoel
- Vierkant formaat van L45 x B45 x H10 cm, ideaal voor bank, fauteuil of bed
- Makkelijk te combineren met effen kussens of verschillende prints voor een speels geheel
Geef je bank, fauteuil of bed een warme en opvallende uitstraling met dit bruine sierkussen. Het kussen is gemaakt van katoen en heeft een decoratieve print met sierlijke vormen in donkere tinten, waardoor het direct een statement maakt in je interieur. Dankzij het vierkante formaat is het ideaal om te combineren met andere kussens in effen kleuren of met verschillende prints voor een speels geheel. Met een afmeting van L45 x B45 x H10 cm is dit kussen een stijlvolle toevoeging voor extra sfeer en comfort in elke ruimte.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 370393 |
| EAN | 8720983691164 |
| Gewicht product | 445 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 450 mm |
| Breedte product | 450 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
