KARWEI vloerlamp Jane messing 36x135cm
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Geschikt voor GU10 lichtbron
- Verstelbare kap voor gericht licht
- Formaat 36 x 135 cm
- Gemaakt van metaal
De KARWEI vloerlamp Jane in messing uitvoering is een slanke vloerlamp met een richtbare kap. De lamp is volledig gemaakt van metaal en voorzien van een GU10 fitting. Dankzij de verstelbare lampenkap kan het licht gericht worden gebruikt, wat de lamp geschikt maakt voor functionele verlichting binnen het interieur.
Met een breedte van 36 cm en een hoogte van 135 cm neemt de KARWEI vloerlamp Jane weinig vloeroppervlak in. Hierdoor is de lamp eenvoudig te plaatsen naast een zitmeubel of in een hoek van de ruimte. Door de metalen afwerking in messing sluit de lamp aan bij verschillende interieurstijlen.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 258145 |
| EAN | 8711297092921 |
| Gewicht product | 2520 gr |
| Hoogte product | 1350 mm |
| Lengte product | 360 mm |
| Breedte product | 200 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie