Handson Florida parasol taupe Ø 270 cm met hendel
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Hendel voor openen en sluiten
- Aluminium frame met polyester doek
- Stabiel en weerbestendig ontwerp
Schaduw in een rustige taupe tint
Met de Handson parasol Florida taupe Ø 270 cm met hendel maak je een fijne schaduwplek in je tuin of op je balkon. De taupe kleur geeft een rustige, moderne uitstraling. Zo past de parasol makkelijk bij verschillende tuinmeubels en stijlen.
Makkelijk openen en sluiten
Deze stokparasol open en sluit je met een hendel. Dat werkt snel en zonder veel kracht. Handig als je de parasol tussendoor vaak even wilt verplaatsen of dicht wilt doen.
Stevig frame voor buitengebruik
Het frame is gemaakt van aluminium en het doek van polyester. Samen zorgt dat voor een stabiele parasol die geschikt is voor buiten. De parasol is niet opvouwbaar en heeft uitgeklapt een hoogte van 238 cm.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 509013 |
| EAN | 8711297382282 |
| Gewicht product | 3900 gr |
| Hoogte product | 2380 mm |
| Lengte product | 2700 mm |
| Breedte product | 2700 mm |
| Merk | Handson |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie