Prijs: 71.99 euro
57.59 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Kleurfamilie:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- gratis
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Wandmodel voor nette en overzichtelijke opberging
- Geborsteld koper voor een warme, luxe uitstraling
- Stevig en betrouwbaar ontwerp voor langdurig gebruik
- Compact en praktisch, ideaal voor elke badkamer
Geef jouw badkamer een luxe en elegante uitstraling met de Haceka Kosmos toiletborstelset wandmodel in geborsteld koper. Het strakke, moderne ontwerp en de warme koperen finish maken deze set tot een stijlvol accent aan de wand. De wandhouder houdt de borstel netjes opgeborgen, waardoor de badkamer direct verzorgder oogt. Het hoogwaardige materiaal en de luxueuze afwerking passen moeiteloos bij verschillende interieurstijlen en maken van deze toiletborstelset een subtiele eyecatcher.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360327 |
| EAN | 8718848245676 |
| Gewicht product | 1088 gr |
| Hoogte product | 372 mm |
| Lengte product | 108 mm |
| Breedte product | 93 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Gratis thuisbezorgd
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.