Prijs: 39.99 euro
31.99 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Kleur:
Met klep:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Met klep voor nette opberging van toiletpapier
- Geborsteld koper voor een warme, luxe uitstraling
- Compact formaat van 14 x 5 x 13 cm, praktisch in elke badkamer
Geef jouw badkamer een luxe en elegante uitstraling met de Haceka Kosmos toiletrolhouder met klep in geborsteld koper. Het strakke, moderne ontwerp en de warme koperen finish maken van deze houder een stijlvol accent aan de wand. Met afmetingen van 14 x 5 x 13 cm past hij in vrijwel iedere badkamer of toiletruimte. De handige klep houdt het toiletpapier netjes uit het zicht en voegt een subtiele, chique touch toe die de ruimte direct verzorgder doet ogen.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Haceka Kosmos toiletrolhouder met klep geborsteld koper31.99
Voeg product toe aan set
Totaal 31.99
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360319 |
| EAN | 8718848245591 |
| Gewicht product | 373 gr |
| Hoogte product | 129 mm |
| Lengte product | 50 mm |
| Breedte product | 143 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.