Prijs: 41.99 euro
33.59 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Kleur:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Plats voor 3 wc-rollen
- Geborsteld koper voor een warme, luxe uitstraling
- Verdekte montagepunten voor een nette afwerking
- Compact formaat van 5,3 x 13,6 x 29,5 cm
Geef jouw toilet een stijlvolle en luxe uitstraling met de Haceka Kosmos reserve toiletrolhouder in geborsteld koper. Het elegante ontwerp en de warme koperen kleur maken dit accessoire tot een chique accent aan de wand. Met afmetingen van 5,3 x 13,6 x 29,5 cm biedt hij ruimte voor drie wc-rollen, zodat je altijd extra papier bij de hand hebt. De verdekte montagepunten zorgen voor een nette, onzichtbare bevestiging, wat bijdraagt aan een verzorgde en luxe uitstraling van je toiletruimte.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Haceka Kosmos reserve toiletrolhouder geborsteld koper33.59
Voeg product toe aan set
Totaal 33.59
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360324 |
| EAN | 8718848245690 |
| Gewicht product | 297 gr |
| Hoogte product | 295 mm |
| Lengte product | 136 mm |
| Breedte product | 53 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.