Prijs: 57.99 euro
46.39 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Glazen plateau voor overzichtelijke opbergruimte
- Mat zwart detail
- Stevig en functioneel ontwerp, geschikt voor dagelijks gebruik
- Compact formaat
Berg je badkamerspullen gemakkelijk én netjes op met de Haceka Kosmos planchet. Met mat glas en een mat zwart detail geeft deze plank een modern en chique gevoel. Ideaal voor tandenborstels, make-up, parfum of andere badkamer benodigdheden.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360101 |
| EAN | 8718848202952 |
| Gewicht product | 1370 gr |
| Hoogte product | 55 mm |
| Lengte product | 119 mm |
| Breedte product | 600 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.
